High School Musical~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

High School Musical~

ULTIMATE-HIGH.ten.lt forumas apie HIGH SCHOOL MUSICAL ir forumo,jaunimo gyvenimą. Čia galite diskutuoti,susipažinti su savo bendraamžiais ir šiaip leisti puikiai laiką!
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Administratorė Bitulė

Go down 
AutoriusPranešimas
Baby V
Dainuoja karaoke kartu su Vanessa
Dainuoja karaoke kartu su Vanessa
Baby V


Pranešimų skaičius : 130
Join date : 2007-12-07
Age : 30
Miestas : Gražus.x)

Administratorė Bitulė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Administratorė Bitulė   Administratorė Bitulė Icon_minitimeSk. 12 09, 2007 1:24 am

Administratorė Bitulė Bitulee
Welcome,
Atbėgau iš Australijos papasakot pasaką apie Gritutę ir jos Jonuką.Gy nesimato?Juokauju.
Jai prakalbom apie Australija,tai šaltiniai sakė,kad ten skaniausi Ledai.Em,norėjau ten gyvent jau nuo 3 metukų kai pas senelius per radio daiktą išgirdau kalbą "Prmoji darbus apžiūrėjo Greta" tada aš,net savo vardą išmokau,taip taip ir mano vardas buvo Greta, bet neta kur kažkokius darbus apžiūrinėjo,aš ši Greta kuri dar prisimena savo drambliukišką vaikystę Lietuvoje!Aš čia užaugau,gyvenu jau 13 metų,gimiau uostamiestyje Klaipėdoje Lapkričio 11 dieną,bet dėja gyvenu ne ten.Dabar mane vadina Bite,Bitule,Bitute kaip kam gražiau skamba,šią pravardę išgavau nesenai dar prieš kelias savaites todėl ją vadinu Švėžieną.xD Kaip ji atsirado tau įdomu?Ogi,visai neultraliai tiesiog mūsų draugų rate yra dvi Gretos,tad išmastėm kaip jas atskirt ogi aš patapau Bitule,o kitoji Greyfuxe.Taip gimė naujas gyvenimas Švėžienai!
Grįžtam prie Australijos!Kadangi buvau protingas vaikas,nesistebėkit iš kitos pusės.;D Apie Australija domėjausi toliau,sužinojau,kad žmonės ten mėgsta šokt.Dundukei į galvą šovė,kad nori būti panaši į Austalą,tad ir šokti pradėjau,nemetu karijieros jau šešis metus,vat iš kur imkit pavyzdį!Okay,toliau.Kelis dalykus paveldėjau norėdama būt Lietuvė,mėgstų kaip tie DIARČI tie tie kur lede užsišaldė,bet mano troškimas kitoks noriu kaip tas plaukikas kuris neįveikė Baltijos,perplaukt ją,jam nepavyko,bet man Pavyks!:p Na,Lietuviai muzikalūs žmonės todėl ir muziką mėgstu,ji visur su manim žinokit net WC.;DD~ Vienas iš mėgstamiausių mano užsiėmimų šnekėti ir nusišnekėti,būti su draugais,slidinėti nuo rampos,bendrauti smagei,liūdnai ir belenkaip svarbu kalbėti!xD Baigiant pasakojimą ką aš mėgstu dar pridursiu esu linksmisiausiasioji Bitulė todėl su jokiais vaistininkais nesitarkit ar su manim bendrauti ar ne,bet žinoma ant receptinio šios temos lapelio palik laiškelį MAN nuo SAVĘS.^^ Klinkt.
Gud Bye.

Daugiau manęs galite rasti pakvietę kaip one.lt vartotoją į savo draugų ratą GRITUTE11@one.lt
Atgal į viršų Go down
https://zac-efron.forumakers.com
 
Administratorė Bitulė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
High School Musical~ :: Administracija-
Pereiti į: